Spasciani

aparaty powietrzne, sprzęt izolujący, aparaty ucieczkowe, maski ucieczkowe, maski pełnowarzowe, filtry do masek - Spasciani

Aparat powietrzny RN/BN 2683 C TR 2002 BN CL3

Nowy produkt

40205000C

Spasciani

20.00 kg


Aparat powietrzny Spasciani RN/BN 2683 C z dwoma butlami kompozytowymi to indywidualny aparat powietrzny opracowany do prac konserwacyjnych w zakładach chemicznych i obszarach przemysłowych.

Więcej szczegółów


14 628,82 zł w tym VAT


Udostępnij na:


Opis produktu

RN/BN 2683 C z dwoma butlami kompozytowymi łączy najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu z wydajnością, wszechstronnością i łatwym użyciem Systemu MK2, jak również szerokim polem widzenia maski Spasciani TR 2002 BN CL3.

Zastosowanie
RN/BN 2683 C jest wyposażony w automat oddechowy,  który utrzymuje  nadciśnienie w masce uniemożliwiając w ten sposób wniknięcie możliwego przecieku zanieczyszczonego powietrza atmosferycznego z zewnątrz do wnętrza maski. Płyta tylna jest zrobiona z ukształtowanego przez wydmuchiwanie termoplastycznego polipropylenu jest bardzo wytrzymała.
Uprząż podtrzymująca jest wyposażona w specjalne wyściełanie dla zwiększenia komfortu i może być wyposażona na żądanie, w miękki pas w okolicy bioder, aby zwiększyć przenośność sprzętu.
Specjalne uchwyty integralne z tylną płytą są przewidziane do noszenia zestawu.
Reduktor  jest wyposażony w  złącze podwójnej butli do podłączania dwóch kompozytowych butli o pojemności 6,8 litra  z ciśnieniem 300 barów. Reduktor ciśnienia utrzymuje ciśnienie wylotowe na stałym poziomie podczas opróżniania butli i jest podłączony do łatwego w odczycie fosforyzującego wskaźnika.

Maska jest wyposażona w specjalne szybkozłącze zgodne z DIN 58600 i w standardowe złącze zgodnie z EN 148-1, dlatego może być używana na nadciśnienie z aparatem oddechowym Spasciani wyposażonym w automat oddechowy typu BN i z filtrami oraz innymi urządzeniami na podciśnienie

Aparat RN/BN 2683 C może również być używany w połączeniu z kołowym aparatem oddechowym Spasciani RC  lub z systemem zasilania linią powietrzną poprzez użycie opcjonalnego 4-stronnego zaworu.

Wydajność
Aparat RN/A 2683 C jest wyposażony w automat oddechowy, który utrzymuje nadciśnienie w masce uniemożliwiając w ten sposób wniknięcie możliwego przecieku zanieczyszczonego powietrza atmosferycznego z zewnątrz do wnętrza maski. Jeżeli okaże się to konieczne, tryb nadciśnienia może być aktywowany przez naciśnięcie specjalnego przycisku, który uruchamia dodatkowy przepływ powietrza. Automat oddechowy jest podłączony do węża ze średnim ciśnieniem za pomocą szybkozłącza, które umożliwia łatwe odłączenie w przypadku konserwacji.

Aparat RN/A 2683 C korzysta z wyjątkowego systemu MK2 gdzie urządzenie ostrzegające jest wbudowane w automat oddechowy. Jest aktywowane, gdy ciśnienie pozostałe w butli spada poniżej 70barów. Sygnał pochodzi z wibracji spowodowanej przez każdy wdech. W ten sposób cała pojemność butli jest udostępniana użytkownikowi do oddychania.
Ostrzeżenie akustyczne jest związane z częstotliwością oddechową użytkownika i umożliwia użytkownikowi odróżnienie własnego sygnału od innego emitowanego przez przebywających w pobliżu ludzi lub innego hałasu (Funkcja Self Test). Umiejscowienie urządzenia ostrzegawczego chroni je przed mrozem i brudem. Reduktor ciśnienia utrzymuje ciśnienie wylotowe na stałym poziomie podczas opróżniania butli i jest podłączony do łatwego w odczycie fosforyzującego wskaźnika. Reduktor jest wyposażony w złącze podwójnej butli do podłączania dwóch kompozytowych butli o pojemności 6,8 litra z ciśnieniem 300 barów

Aparat RN/A 2683 C może również być używany w połączeniu z kołowym aparatem oddechowym Spasciani RC lub z systemem zasilania linią powietrzną poprzez użycie opcjonalnego 4-stronnego zaworu.

Aparat składa się z
- Dwie butle kompozytowe każda po 6,8 litrów / 300 bar
- Maska: TR 2002 BN CL3
- Tylna płyta
- Uprząż z wyściełaniem
- Reduktor ciśnienia
- Automat oddechowy

Klasyfikacja
Certyfikowany w typie 1 do normy EN137:2006  i ISO 23269-3:2001. Certyfikowanym w zgodzie z przepisami Regulacji (EU) 2016/425. Oznaczenie CE

Więcej informacji

Dane techniczne
Reduktor ciśnienia: tłok z kompensatorem
Automat oddechowy: ze zintegrowanym urządzeniem alarmowym i przyciskiem zasilania dodatkowego
Ustawienia alarmu: 55± 5 barów
Objętość/ ciśnienie w butli: 6,8 l/300 barów
Rezerwa powietrza: 3740 N litrów
Długość działania autonomia: 125 minut przy średnim zużyciu 30 l/min dla jednego użytkownika

Materiały
Maska: TR 2002 BN CL3
Korpus maski: EPDM
Panoramiczny Wizjer: odporny na zadrapania i rozpuszczalniki poliwęglan
Wewnętrzna półmaska: TPE
Uprząż nagłowia: Pięciopunktowa więźba wykonana z EPDM
Pasek do przenoszenia: PVC
Tylna płyta: Polipropylen termoplastyczny
Uprząż z wyściełaniem: Taśmy samo gasnące i pianka elastomerowa
Reduktor ciśnienia: Nikiel, mosiądz niklowany
Automat oddechowy: Włókno szklane wzmocnione obudową z nylonu
Butle: Kompozyt

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze między -20°C do +50 °C i RH <80%

Waga

16,0 kg komplet z napełnionymi butlami kompozytowymi

Wymiary/pakowanie
Zestaw jest pakowany bez butli w kartonowe pudło wielkości 710x210x460 mm
Dwie butle są pakowane indywidualnie w pudła kartonowe o wymiarach 710x150x160 mm

Napisz opinię

Aparat powietrzny RN/BN 2683 C TR 2002 BN CL3

Aparat powietrzny RN/BN 2683 C TR 2002 BN CL3

Aparat powietrzny Spasciani RN/BN 2683 C z dwoma butlami kompozytowymi to indywidualny aparat powietrzny opracowany do prac konserwacyjnych w zakładach chemicznych i obszarach przemysłowych.

Proponowane produkty

Im więcej tym lepiej. Zobacz polecane przez nas i innych klientów produkty