Spasciani

aparaty powietrzne, sprzęt izolujący, aparaty ucieczkowe, maski ucieczkowe, maski pełnowarzowe, filtry do masek - Spasciani

Czas realizacji zamówenia

logo wysyłka 24h_1.jpg

Przy każdym produkcie widoczna jest informacja o jego dostępności* (ikona wysyłka do 24h). Jeśli produkt jest tak oznaczony wysłany zostanie:

W tym samym dniu – dla zamówień złożonych w dni powszednie i potwierdzonych do godziny 12.00.
Następnego dnia roboczego - dla zamówień złożonych i potwierdzonych po godzinie 12.00.
W najbliższym dniu roboczym - w przypadku złożenia i potwierdzenia zamówienia w dzień świąteczny.

Jeśli produkt nie jest tak oznaczony ikoną wysyłka do 24h, wówczas dostawa aktualnie nie może być zrealizowana. Prosimy o wcześniejsze kontakt z naszym sklepem w celu sprawdzenia terminu spodziewanej dostawy.

Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.  Termin dostawy przesyłki to zazwyczaj 1 dzień roboczy dla przesyłek realizowanych przez firmę kurierską. Przesyłki wysłane w piątek, w dzień poprzedzający święto lub inny dzień wolny od pracy, dostarczone są w najbliższy dzień roboczy.

Przesyłki są realizowane przez firmy kurierskie. Kurierzy DPD i DHL dostarczają przesyłki  w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku.        

     fedex.jpg
Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone, zalecamy jednak sprawdzenie jej przy kurierze i w przypadku zauważonej ingerencji w zawartość lub uszkodzenia opakowania natychmiastowe spisanie protokołu.

* w przypadku braku ikony wysyłka do 24h okres oczekiwania na produkt wynosi ok 30 dni.
W przypadku gdy, termin realizacji zamówienia przedłuża się ponad ustalony termin, sklep zastrzega sobie prawo ustalenia z Klientem nowego terminu dostawy.

Dowiedz się ciekawych wiadomości z branży oraz informacji o najważniejszych akcjach i wydarzeniach marki Spasciani.
Dziel się z nami swoimi doświadczeniami!