Spasciani

aparaty powietrzne, sprzęt izolujący, aparaty ucieczkowe, maski ucieczkowe, maski pełnowarzowe, filtry do masek - Spasciani

O sklepie

Marka
Spasciani.pl to jedyny autoryzowany sklep internetowy z produktami włoskiej firmy Spasciani, która dzięki doświadczeniu nabytemu na przestrzeni 125 lat działalności na rynku środków ochrony osobistej do oddychania jest w stanie dostarczyć swoim klientom szeroki wachlarz produktów do wyboru odpowiednio przystosowanych do ich potrzeb, warunków pracy, budżetu.

Cele
Dążymy do tego, aby nasz sklep stał się dla Państwa pomocą w działaniach zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa pracy pracownikom przez stosowanie skutecznych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy. W sklepie internetowym spasciani.pl priorytetową wartością jest Państwa satysfakcja z zakupów. Kupując w naszym sklepie mają Państwo świadomość, że nabywają produkty najwyższej jakości, wytwarzane w Europie ze wsparciem badaniami i wysokiej klasy aparaturą pomiarową.

Oferta
Maski pełnotwarzowe, aparaty powietrzne, aparaty ucieczkowe, filtry do masek i wiele innych ... - wszystko dostępne za sprawą zaledwie kilku kliknięć! Co więcej, dzięki częstym promocjom możecie Państwa kupić znakomity sprzęt ochronny w najniższych cenach w Internecie - wystarczy na bieżąco śledzić naszą stronę oraz profil na Facebooku.

Serwis
Z zakupionym produktami nigdy nie zostaniecie Państwo sami w zakresie naprawy oraz przeglądów okresowych, które wykonują nasi technicy z wieloletnim doświadczeniem.

Ceny
Gwarantujemy, że znajdziecie Państwa u nas nie tylko wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach, lecz także uzyskacie wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonacie w pełni zadowalającego wyboru.

Oryginalność
Poczucie nietuzinkowości i wyjątkowości to nasza myśl przewodnia. Włożyliśmy wiele trudu i wysiłku by zbudować nasz sklep , stworzyliśmy go wyłącznie w oparciu o własną koncepcje biznesu, starannie dobierając wszystkich współpracowników i doradców Klienta.

Dostawa
Współpraca z firmami kurierskimi DPD oraz DHL sprawia, że zdecydowana większość naszych Klientów może cieszyć się zamówionymi produktami już na drugi dzień! Robimy wszystko, aby Państwa zamówienie zostało skompletowane i dostarczone w przeciągu 24 godzin.

Wsparcie
Potrzebujecie indywidualnego doradztwa i przedstawienia rozwiązań dla Waszego problemu?
Zapraszamy do korzystania z porad. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu
Poniżej znajduje się nasz numer kontaktowy oraz adres e-mail.

Biuro Obsługi Klienta:
  
  Poniedziałek – Piątek w godzinach od 7 do 15
    telefon +48 34 314 36 32
    mobile +48 510 111 303
    e-mail: info@spasciani.pl


Dowiedz się ciekawych wiadomości z branży oraz informacji o najważniejszych akcjach i wydarzeniach marki Spasciani.
Dziel się z nami swoimi doświadczeniami!