Spasciani

aparaty powietrzne, sprzęt izolujący, aparaty ucieczkowe, maski ucieczkowe, maski pełnowarzowe, filtry do masek - Spasciani

O spasciani

Spasciani od 1892

W 1892 roku Riccardo Spasciani zrozumiał jak bardzo ważne jest zaprojektowanie i wytworzenie wyposażenia chroniącego przed wypadkami w pracy i stworzył on w warsztacie w samym sercu Mediolanu firmę, która do dzisiaj nosi jego imię.
Szybki wzrost gospodarczy XX wieku spowodował, że firma przeniosła się najpierw do Baranzate, gdzie pozostała przez 46 lat, a potem do Origgio, do nowoczesnej fabryki, która jest jej siedzibą wraz z biurami administracyjnymi, handlowymi, produkcją i laboratoriami.

Historia
Laboratoria, które zawsze były chlubą firmy, stanowią jej esencję i nadają jej tożsamość: to tutaj wszystkie produkty są projektowane i następnie testowane według norm europejskich ze specjalnym wyposażeniem. To tutaj narodziły się maski z czasów I i II wojny światowej, jak i te z czasów wojen kolonialnych, maski przeciwpyłowe dla pracowników XX wieku oraz pierwsze aparaty izolujące dla górników i strażaków. To przez pryzmat tej bogatej historii jest dzisiaj znana firma Spasciani jako jedna z bardziej dynamicznych przedsiębiorstw sektora ze swoimi oryginalnymi patentami ciągłe jeszcze wyłącznymi w świecie wyposażenia do ochrony osobistej pracowników. Leader we Włoszech, Spasciani ma uznaną pozycję na światowym rynku, która stanowi doskonały towar Made in Italy.

Badania
Pasja do badań i innowacji
Tworzenie i wdrażanie produktów SPASCIANI odbywa się w fabryce w Origgio .
Wszystkie produkty są weryfikowane przez laboratorium wewnętrzne, które poświadcza niezawodność i jakość zgodnie z europejskimi przepisami określającymi produkcję i sprzedaż środków ochrony osobistej.
Każdy produkt jest rezultatem dokładnych i ciągłych badań, które nie zapominają o historii i tożsamości przedsiębiorstwa, ale znajdują ciągle nowe materiały i innowacyjne rozwiązania.
To dlatego, że celem jest stworzenie produktów unikalnych poprzez zastosowanie zaawansowanych technologii w celu zachowana ludzkiego życia.

Nasze usługi
Dzięki doświadczeniu nabytemu na przestrzeni 125 lat działalności na rynku środków ochrony osobistej do oddychania, SPASCIANI jest w stanie dostarczyć swoim klientom szeroki wachlarz produktów do wyboru odpowiednio przystosowanych do ich potrzeb.
Staże szkoleniowe na temat używania środków ochrony osobistej do oddychania
Plany konserwacji zwykłej i nadzwyczajnej
Wsparcie w zdefiniowaniu i doborze wyposażenia najbardziej przystosowanego do potrzeb klientów
Badanie wykonania nowych produktów
Testy Fizyczne i Chemiczne w swoim  Laboratorium

Certyfikaty
Wszystkie produkty są weryfikowane zgodnie z przepisami europejskimi określającymi produkcję i sprzedaż środków ochrony osobistej.


Dowiedz się ciekawych wiadomości z branży oraz informacji o najważniejszych akcjach i wydarzeniach marki Spasciani.
Dziel się z nami swoimi doświadczeniami!