Spasciani

aparaty powietrzne, sprzęt izolujący, aparaty ucieczkowe, maski ucieczkowe, maski pełnowarzowe, filtry do masek - Spasciani

Aparat świeżego powietrza DUCT ECO

Spasciani DUCT ECO aparat świeżego powietrza niewspomagany
Zakaz kopiowania / No copying

Nowy produkt

14000ECO0

Spasciani

15.00 kg


Aparat świeżego powietrza Spasciani DUCT ECO, niewspomagany, wężowy apart wymagający do oddychania tylko siły płuc operatora.

Więcej szczegółów


3 690,60 zł

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa w 24 godziny szczegóły
Darmowa dostawa szczegóły

Udostępnij na:


Opis produktu

DUCT ECO jest urządzeniem wyjątkowo łatwym w użyciu, intuicyjnym, idealnym dla niewykwalifikowanych robotników, wymaga jedynie podstawowego przeszkolenia.

Zastosowanie
Aparat świeżego powietrza z maską pełnotwarzową TR 2002 CL2 przeznaczony jest do używania w zamkniętych lub ograniczonych przestrzeniach takich jak zbiorniki, silosy, studnie, systemy kanałów ściekowych etc. Ograniczone przestrzenie gdzie wentylacja może ulec nagłej zmianie, modyfikując  koncentrację toksycznych substancji obecną w atmosferze. Obszary gdzie jest możliwe pobranie niezanieczyszczonego powietrza ze środowiska otaczającego bez przytoczenia sprężonego powietrza. I wszędzie tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo zmiany otaczającej atmosfery na szkodliwą.DUCT ECO  umożliwia pobieranie świeżego powietrza z poza strefy zagrożonej lub niebezpiecznej.

Wydajność
Zasada działania jest taka następująca: użytkownik wdycha powietrze pochodzące spoza zanieczyszczonego obszaru przez karbowany wąż.
DUCT ECO niewspomagany zapewnia maksymalną odległość pracy operatora do 20 m węża.
Połączenie zatrzaskowe stwarza możliwość połączenia odcinków długości 10 w celu osiągnięcia wymaganej długości. Koniec węża zasilającego jest zaopatrzony w filtr, którego celem jest zapobieganie przypadkowemu przeniknięciu ciał obcych takich jak pył, kurz, kamyczki i inne.
DUCT ECO niewspomagany może być łatwo podniesiony do poziomu DUCT A ECO wspomaganego poprzez zakup wentylatora tłoczącego powietrze.

Ograniczona waga i skrzynka z uchwytami sprawiają, że zestaw jest łatwy do transportowania. DUCT ECO nie wymaga czynności konserwacyjnych.

Zestaw DUCT ECO składa się z
- Maska pełnotwarzowa TR 2002 CL2
- Karbowany wąż łączący aparat z maską
- Uprząż z pasem biodrowym
- Wąż oddechowy długości 10m
- Filtr końcowy
- Skrzynia transportowa

Klasyfikacja
Aparat oddechowy świeżego powietrza do użytku z maską pełnotwarzową spełnia wymogi normy EN 138:1994. Zgodny z przepisami Regulacji (EU) 2016/425. Oznaczenie CE

Więcej informacji

Dane techniczne
DUCT ECO niewspomagany składa się z wspomagającej uprzęży z dopasowywanym pasem w talii i pasem na ramiona wyposażonym w zapięcie na rzep do umiejscowienia węża oddechowego na ramionach pozwalając użytkownikowi poruszać się w wąskich przestrzeniach.
Kolektor umieszczony na pasie w talii łączy się z wężem oddechowym i wężem zasilającym.
Wąż oddechowy ma standardowy gwint podłączenia EN 148-1 dla części połączonej z maską pełnotwarzową i specjalny gwint do połączenia z kolektorem.
Wąż zasilający występuje w 10 metrowych odcinkach.

Materiały
Maska TR 2002 CL2
Obudowa maski: TPE
Wizjer: Poliwęglan
Pasy nagłowia: EPDM
Wewnętrzna półmaska: TPE
Opaska na kark: PVC
Wąż karbowany: Formowany z poliuretanu z dokręcanymi złączkami z tworzyw sztucznych
Uprząż / Pasy: Taśmy z nylonowymi klamrami

Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze między -20°C do +50 °C i RH <80%

Waga
ok. 5,3 kg

Wymiary/pakowanie
Zestaw pakowany w pudełku o wymiarach 700x 600 x 500 mm

Pliki do pobrania

Nazwa dokumentuTyp dokumentuPlik do pobrania
DUCT ECO 14000ECO0 Karta katalogowa Pliki do pobrania (117.33k)

Napisz opinię

Proponowane produkty

Im więcej tym lepiej. Zobacz polecane przez nas i innych klientów produkty